[ پرينت ]

تاريخ : پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲ , کد مطلب : 13860 , مشاهده : 63

عنوان : بازداشت سارقان مسلح متروی تهران

خبرگزاری مهر: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارقان مسلح ایستگاه متروی طرشت خبر داد.سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده در این باره گفت: ششم آذر ماه امسال دو سارق وارد ایستگاه متروی طرشت شده و قصد سرقت دستگاه عابربانک را داشتند که در اجرای نقشه خود ناکام ماندند.وی افزود: پس از اطلاع موضوع به پلیس آگاهی تیم ویژه ای از کارآگاهان تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و با بررسی دوربین های مداربسته و ردیابی های ویژه پلیسی موفق شدند هویت سارقان را شناسایی کنند.معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران خاطر نشان کرد: ...

خبرگزاری مهر: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارقان مسلح ایستگاه متروی طرشت خبر داد.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده در این باره گفت: ششم آذر ماه امسال دو سارق وارد ایستگاه متروی طرشت شده و قصد سرقت دستگاه عابربانک را داشتند که در اجرای نقشه خود ناکام ماندند.

وی افزود: پس از اطلاع موضوع به پلیس آگاهی تیم ویژه ای از کارآگاهان تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و با بررسی دوربین های مداربسته و ردیابی های ویژه پلیسی موفق شدند هویت سارقان را شناسایی کنند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران خاطر نشان کرد: در ادامه تحقیقات مخفیگاه دو سارق مسلح شناسایی و کارآگاهان در عملیاتی غافلگیرانه هر دو متهم را دستگیر کردند.

حاجی زاده خاطر نشان کرد: تحقیقات از متهمان در اداره آگاهی ادامه دارد و سارقان در بازجویی ها به جرم خود اعتراف کردند.


[ پرينت ]